Zobacz wszystkie

Aktualności

Okładka Digital Camera Polska wyróżniona w konkursie GrandFront 2016

Digital Camera Polska wtorek, 16 maja 2017
Okładka Digital Camera Polska wyróżniona w konkursie GrandFront 2016

Jury konkursu GrandFront na najlepszą prasową okładkę roku 2016 przyznało wyróżnienie kwietniowemu wydaniu Digital Camera Polska!

Nagroda GrandFront to najbardziej prestiżowe polskie wyróżnienie dla twórców grafiki prasowej. Organizowany już po raz piętnasty konkurs jest miejscem prezentacji pomysłów, inspirujących technik i profesjonalnie opracowanych okładek gazet i czasopism.

Autorem zdjęcia, które pojawiło się na okładce Digital Camera Polska 4/2016 jest Jacek Ura, gość specjalny tego wydania.

Fotografia należy do cyklu "Selfish Scratch" i nie jest "czystym" zdjęciem. Ten projekt to estetyczny komentarz do rozróżnienia pojęć uroda - piękno - wyjaśnia Jacek Ura.

Pomysł wykorzystania tego zdjęcia oraz projekt okładki wyszły od redaktora naczelnego Maćka Zielińskiego, a opracowaniem graficznym zajęła się Dorota Zieniewicz.

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań