Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze największym magazynem wnętrzarskim na rynku!

Czas na Wnętrze piątek, 10 sierpnia 2012
Czas na Wnętrze największym magazynem wnętrzarskim na rynku!

Czas na Wnętrze ma już ponad 200 stron! Ale to nie wszystko, do każdego numeru dołączony jest e-dodatek, będący rozszerzeniem wydania papierowego o setki produktów dopasowanych do prezentowanych wnętrz i dziesiątki dodatkowych zdjęć.

Ponadto, podążając z duchem czasu, redakcja postanowiła wzbogacić tytuł i portal o tzw. Hiperblog. W jednym miejscu Czytelnik znajdzie setki newsów generowanych na bieżąco przez setki trendseterów z całego świata. Z Czasem na Wnętrze – Czytelnik będzie z designem 24 godziny na dobę, mając gwarancję, że nic ich nie ominie!

Ale to nie wszystko!
Początkujący kolekcjoner sztuki może mieć problem z poruszaniem się po rynku. Właśnie dlatego powstał nowy dział, w którym eksperci doradzają, na co warto zwrócić uwagę, kupując dzieła sztuki, gdzie się udać w ich poszukiwaniu i kiedy zgłosić się na aukcję. Idealny materiał dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, a także dla pragnących rozwijać już posiadaną wiedzę.


Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań