Zobacz wszystkie

Aktualności

Lipcowe wydanie magazynu Gitarzysta z najlepszym wynikiem sprzedaży

Gitarzysta poniedziałek, 27 sierpnia 2012
Lipcowe wydanie magazynu Gitarzysta z najlepszym wynikiem sprzedaży

Z najnowszych danych sprzedażowych dotyczących miesięcznika Gitarzysta wynika, iż wydanie 7/2012 odnotowało najlepszy wynik w tym roku.

Słupki skoczyły u wszystkich kolporterów. Ruch S.A. i Kolporter Sp. z o.o. zwiększyły sprzedaż o 25 proc., a Polperfect (Empiki) i Garmond o ok. 36 proc. w stosunku do danych z poprzednich miesięcy.

Znaczący wzrost sprzedaży Gitarzysty w tym okresie to stały trend tego magazynu - wakacyjne numery sprzedają się najlepiej – informuje Piotr Mówiński z działu kolportażu wydawnictwa AVT. - Podobny wynik osiągnięto przy wydaniu 4/2012 oraz analogicznym, lipcowym wydaniu w minionym roku.

Gitarzysta sprzedaje się dobrze zarówno w typowych kioskach Ruchu, gdzie wiele czytelników ma założoną tzw. teczkę, jak w i większych dyskontach np. Piotr i Paweł.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań