Zobacz wszystkie

Aktualności

Wrześniowy numer Czasu na Wnętrze dostępny na tabletach

Czas na Wnętrze środa, 29 sierpnia 2012
Wrześniowy numer Czasu na Wnętrze dostępny na tabletach

Czas na Wnętrze jako pierwszy tytuł w grupie pism o stylowych wnętrzach właśnie trafia na platformy mobilne: iOS oraz Android. Te stanowiące ponad 80% rynku systemy to doskonałe miejsce do dalszej ekspansji treści proponowanych przez miesięcznik.

Nasze wydanie przygotowane jest w oparciu o oprogramowanie Adobe Digital Publishing Suite. Wydanie tabletowe Czasu na Wnętrze przygotowywane jest w ten sam sposób co większości dużych i szanowanych wydawców na świecie. Dzięki temu zastosowane tutaj rozwiązania są czytelne dla większości użytkowników tych urządzeń – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów online wydawnictwa AVT-Korporacja.

Czas na Wnętrze jest jedynym na rynku magazynem wnętrzarskim, którego każde wydanie wzbogacone jest o e-dodatek – dedykowaną publikowanym reportażom informację handlową o produktach (ceny i adresy sklepów) w stylu prezentowanych wnętrz.

W wydaniu tabletowym udało się nam idealnie połączyć reportaże z e-dodatkiem, który stał się integralną częścią wydania. Ta unikalna interaktywna aplikacja pozwala Czytelnikom na przeglądanie oferty handlowej w trakcie czytania magazynu na tablecie– mówi Marta Siesicka - Osiak, redaktor naczelna Czasu na Wnętrze.

Aplikacja Czas Na Wnętrze już jest dostępna w AppStore dla posiadaczy urządzeń wyposażonych w system iOS oraz Google Play dla użytkowników sprzętu na platformie Android.

Cztery pierwsze wydania tabletowe Czasu na Wnętrze (wrzesień, październik, listopad, grudzień) będą dystrybuowane bezpłatnie.

Wrześniowe wydanie papierowe magazynu Czas na Wnętrze jest ponadto wyjątkowe ze względu na rekordową objętość. Ponad 200 stron czyni je najobszerniejszym tytułem w grupie pism o stylowych wnętrzach na polskim rynku wydawniczym.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań