Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na Spotkaniu Technicznym Krótkofalowców

Świat Radio poniedziałek, 25 września 2017
Świat Radio na Spotkaniu Technicznym Krótkofalowców

W dniach 8-10 września w Burzeninie odbyło się VI Spotkanie Techniczne Krótkofalowców, w którym uczestniczyli dwaj przedstawiciele redakcji ŚR: Krzysztof Dąbrowski OE1KDA i Andrzej Janeczek SP5AHT.

 

Jednym z punktów programu był finał konkursu PUK na przydatne urządzenie krótkofalarskie. Wśród urządzeń pozakonkursowych, nagrodę główną Prezesa PZK, zdobył projekt RX STAŚ (odbiornik CW/SSB początkującego nasłuchowca na pasma 80/40/20 m), opracowany przez SP5AHT.

Prototyp urządzenia powstał na bazie RX 2005 skonstruowanego i opisanego przez autora w 2005 r. z wykorzystaniem dwóch układów scalonych MC3362 i LM386. Aktualnie trwają prace nad opracowaniem nowej płytki PCB, która będzie dostępna razem z kitem w ofercie AVT.

 

Relacja ze zjazdu jest zamieszczona w listopadowym wydaniu magazynu Świat Radio, a w kolejnych numerach pisma będą opisywane poszczególne prace konkursowe.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań