Zobacz wszystkie

Aktualności

Sukces wydania magazynu Czas na Wnętrze na tablety

Czas na Wnętrze środa, 5 września 2012
Sukces wydania magazynu Czas na Wnętrze na tablety

Już drugiego dnia dystrybucji magazyn Czas na Wnętrze zajął pierwsze miejsce w kategorii czasopism Home & Garden, a w ciągu 4 dni od momentu udostępnienia wydania tabletowego, tytuł ustanowił swoisty rekord pobrań, plasując się na 2 miejscu najczęściej pobieranych tytułów w polskim AppStore w kategorii Newsstand liczącej 4304 pozycje.

Bardzo się cieszymy że możemy razem z wydawnictwem AVT świętować sukces jakim jest publikacja tabletowej wersji czasopisma Czas na Wnętrze. Dlaczego sukces? Dlatego, że  wydawnictwo AVT nie szukało kompromisów i postawiło na sprawdzone i pewne rozwiązanie jakim jest Adobe Digital Publishing Suite. I wszystko wygląda na to że odbiorcy to docenili – dowodem jest obecność w czołówce polskiego Appstore oraz pozycja absolutnego lidera w swojej kategorii! – mówi Daniel Miłowanow, szef pionu publikacji elektronicznych DM Quadro, firmy współpracującej przy wprowadzaniu aplikacji na rynek.

Co więcej, polski magazyn cieszył się ogromną popularnością wśród użytkowników zagranicznych, notując pobrania z tak egzotycznych krajów jak Oman, Sri Lanka i Arabia Saudyjska. Ponadto, oprócz pobrań z wielu lokalizacji w Europie, zanotowano kilkanaście pobrań w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Brazylii, a nawet w Australii.

Do soboty 1 września br., po 3 dniach od udostępnienia wydania tabletowego, Czas na Wnętrze ściągnęło 1217 osób.

Zainteresowanie magazynem po raz kolejny potwierdza trafność założeń, które konsekwentnie realizujemy. Nie tylko pokazujemy wnętrza i inspirujemy naszych Czytelników, ale także pomagamy im stworzyć takie same miejsca prezentując podobne produkty dedykowane danemu reportażowi - mówi Marta Siesicka – Osiak, redaktor naczelna Czasu na Wnętrze.

Czas na Wnętrze jest jedynym na rynku magazynem wnętrzarskim, którego każde wydanie papierowe wzbogacone jest o e-dodatek – dostępną w internecie ofertę handlową z cenami i adresami sklepów, w których można nabyć starannie wyselekcjonowane produkty (meble, dodatki) prezentowane na łamach magazynu. W wydaniu tabletowym, zawartość wersji drukowanej została idealnie zintegrowana z e-dodatkiem, tworząc unikalną na rynku interaktywną aplikację umożliwiającą przeglądanie oferty handlowej w trakcie czytania magazynu na tablecie

Czas na Wnętrze, jako pierwszy tytuł z grupy pism o stylowych wnętrzach, 28 sierpnia trafił równocześnie na obydwie platformy mobilne: iOS oraz Android.

Cztery pierwsze wydania tabletowe Czasu na Wnętrze (wrzesień, październik, listopad, grudzień) będą dystrybuowane bezpłatnie.

Aplikacja Czas Na Wnętrze już jest dostępna w AppStore dla posiadaczy urządzeń wyposażonych w system iOS oraz Google Play dla użytkowników sprzętu na platformie Android.


Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań