Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na XIV Zjeździe Technicznym UKF

Świat Radio poniedziałek, 24 września 2012
Świat Radio na XIV Zjeździe Technicznym UKF

W dniu 18 sierpnia br. redaktor naczelny magazynu Świat Radio, Andrzej Janeczek SP5AHT, brał udział w Zieleńcu w XIV Zjeździe Technicznym UKF.

Zjazd zgromadził wielu zwolenników pracy na pasmach mikrofalowych. Zainteresowaniem cieszyły się liczne referaty w tym te dotyczące pracy radiolatarni w Czechach i Słowacji oraz konstrukcji transwerterów na pasma 3,4 GHz i 47 GHz. Obszerna relacja ze zjazdu znajduje się w ŚR 10/2012.

Podczas spotkania SP5AHT rozmawiał między innymi z czeskim autorem książki Konstrukcje radioamatorskie dla pasm mikrofalowych (Pavel Sir OK1AIY), który zgodził się na zamieszczenie wywiadu w jednym z numerów Świata Radio.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań