Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na lifting, czyli Czas na Wnętrze zmienia layout

Czas na Wnętrze wtorek, 21 grudnia 2010
Czas na lifting, czyli Czas na Wnętrze zmienia layout

Czas na Wnętrze właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. W związku z tym, redakcja w ramach prezentu postanowiła zafundować mu kilka „poprawek kosmetycznych”. Zmiany pojawiły się zarówno w zakresie merytorycznym, jak i w szacie graficznej. Wszystkie decyzje podyktowane były opiniami czytelników i specjalistów z branży.

W nowym, odświeżonym wydaniu pisma znalazło się więcej aktualności ze świata sztuki i designu, a poddany totalnej przemianie dział „nowości” donosi o tym co słychać na polskim rynku.

Wszystkie zmiany mają na celu dostarczanie czytelnikom pełniejszej i klarowniejszej informacji. Nie tylko za pomocą treści, ale też formy. Stąd nowy sposób podpisywania zdjęć, zarówno w reportażach, jak i na stronach stricte produktowych.

Bez zmian zostaje natomiast okładka, która zdecydowanie wyróżnia pismo spośród innych tytułów wnętrzarskich. Jest jak zawsze czysta i odważna.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań