Zobacz wszystkie

Aktualności

Media Gitarzysty w rzeczywistości wirtualnej!

Gitarzysta piątek, 28 września 2012
Media Gitarzysty w rzeczywistości wirtualnej!

Żyjemy w ciekawych czasach – kiedy na naszych oczach zmienia się sposób w jaki ludzie kupują muzykę i jak jej słuchają. W niepamięć odchodzą fizyczne nośniki, z komputerów coraz częściej usuwa się czytniki płyt, a dane i dokumenty przechowuje się w chmurze.

Idąc z duchem czasów, Wydawnictwo AVT-Korporacja przenosi media dodawane do magazynu Gitarzysta w rzeczywistość wirtualną.

Od teraz, łącząc się z serwisem www.media.avt.pl Czytelnicy będą mieć dostęp do plików audio (i nie tylko) z dowolnego urządzenia i bedą mogli ich używać tak jak lubią najbardziej (wypalić audio na CD i słuchać jak tradycyjnej płyty, pracować z nimi na komputerze lub zabrać ze sobą na smartfonie).

W serwisie www.media.avt.pl pojawiać się będą także dodatki specjalne – nuty, filmy, etc. - czyli wszystko to co wcześniej, z
powodu ułomności nośnika CD, nie mogło się na nim znaleźć.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań