Zobacz wszystkie

Aktualności

APA nie zwalnia tempa!

Automatyka Podzespoły Aplikacje piątek, 1 grudnia 2017
APA nie zwalnia tempa!

 

Kończący się rok przejdzie do historii wydawanego przez AVT-Korporacja magazynu „Automatyka, Podzespoły, Aplikacje” jako wyjątkowe dwanaście miesięcy.

 

Redakcja była patronem kilku targów krajowych (Automaticon, ITM-Polska, Energetab, TRAKO i Warsaw Industry Week) oraz, po raz pierwszy, dużej imprezy zagranicznej – Hannover Messe. Na każdą z wystaw przygotowany został specjalny dodatek wraz z przewodnikiem targowym!

 

Liczba stron w tegorocznych wydaniach APA wahała się od 104 do 226, przy czym średnia dla 12 numerów wyniosła aż 142 strony na wydanie. Nawet w grudniu, który jest zwykle gorszym miesiącem w branży publikacji specjalistycznych, numer APA został zamknięty na 130 stronach. Do tego doszło ogromne wydanie najpopularniejszego w branży informatora IRA liczące aż 328 stron!

 

Podsumowując – APA nie zwalnia tempa!

 

 

 


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań