Zobacz wszystkie

Aktualności

EiS + prezent o wartości 49 USD

wtorek, 5 grudnia 2017
EiS + prezent o wartości 49 USD

 

Do grudniowego numeru magazynu Estrada i Studio dołączony jest bezpłatny pakiet procesorów wirtualnych Audified inValve 2 Effects, który normalnie kosztuje 49 USD.

 

Pakiet składa się z trzech wtyczek, z których każda jest emulatorem urządzenia analogowego: inValve Compressor jest lampowym procesorem dynamiki z regulacją poziomu nasycenia; inValve Equaliser to czteropasmowy, także lampowy korektor parametryczny, i także z funkcją saturacji; a inValve Preamp to wyposażony w jedną gałkę tor przetwarzania, który pozwala uzyskać saturację.

 

 

To typowe procesory robocze, łatwe w obsłudze i doskonale sprawdzające się na etapie miksu zarówno na ścieżkach, jak i grupach oraz sumie, gdy chcemy uzyskać analogowe zabarwienie sygnału.

Zapraszam do lektury,
Tomasz Wróblewski


Przejrzyj online to wydanie i zamów w Ulubionym Kiosku - przesyłka GRATIS.

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań