Zobacz wszystkie

Aktualności

Redesign Magazynu T3

T3 czwartek, 14 grudnia 2017
Redesign Magazynu T3

 

W związku z nieustająco dynamicznym rozwojem rynku nowych technologii, redakcja Magazynu T3 jest w trakcie przeprowadania redesignu pisma, co zaowocuje wieloma nowymi rozwiązaniami już od grudniowego wydania miesięcznika.

 

Magazyn T3 zyska m.in. pełnoprawny dział poświęcony rozwiązaniom związanym z ideą inteligentnego domu, zgodnie z prognozami, że do 2020 roku na świecie będzie ponad 50 miliardów urządzeń podłączonych do domowych sieci. Więcej będzie również ulubionych przez czytelników testów. Zmianom w treści towarzyszyć będzie odświeżenie layoutu. Każdy dział zostanie odświeżony, zgodnie z bieżącymi standardami.

 

Nowy Magazyn T3 dostępny będzie już od grudnia w kioskach oraz na platformach iOS/Android i w formacie PDF.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania Magazynu T3 możecie też przejrzeć online i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań