Zobacz wszystkie

Aktualności

EkoBudowanie.pl zaprasza na konferencję z cyklu INNOVATIVE POLAND

Ekobudowanie.pl poniedziałek, 15 października 2012
EkoBudowanie.pl zaprasza na konferencję z cyklu INNOVATIVE POLAND

Serwis EkoBudowanie.pl zaprasza na konferencję ekspertów z cyklu INNOVATIVE POLAND zatytułowaną ZIELONY BIUROWIEC (EDYCJA II)

Konferencja odbędzie się 18 października 2012 roku w Centrum Nauki Kopernik, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 w Warszawie. nad kórą patronat objął serwis  EkoBudowanie.pl.

Tematem przewodnim spotkania będą szeroko rozumiane energooszczędne technologie, ponieważ w chwili obecnej zastosowanie w budownictwie energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań staje się koniecznością (od 2020 roku każdy nowy budynek w UE będzie musiał mieć "niemal zerowe zużycie energii"). Dyskusji towarzyszyć będzie wystawa innowacyjnych rozwiązań dla zielonego budownictwa.

Konferencja kierowana jest do osób i firm zainteresowanych wprowadzaniem ekologicznych innowacji na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród jej uczestników będą m. in. architekci, deweloperzy, inżynierowie budowlani, inwestorzy, szefowie spółek giełdowych i właściciele firm, przedstawiciele branż zainteresowanych rewitalizacją, certyfikacją, przedstawiciele sektora IT, bankowcy, finansiści, a także przedstawiciele rządu i samorządów.

INNOVATIVE POLAND to cykl konferencji organizowanych przez The Warsaw Voice, poświęcony wprowadzanym na polski rynek nowoczesnym technologiom, innowacyjnym rozwiązaniom i szeroko rozumianej ekologii. Do udziału w konferencjach będziemy zapraszać uznane w swoich dziedzinach autorytety, praktyków, na co dzień zajmujących się prezentowaną tematyką, inwestorów, bankowców, właścicieli firm, a także przedstawicieli rządu, samorządów oraz organizacji branżowych. Podczas tych spotkań zaprezentujemy najciekawsze case study, będziemy dyskutować o możliwościach unowocześnienia poszczególnych sektorów rynku, omówimy uwarunkowania prawne oraz możliwości uzyskania dofinansowania omawianych projektów.

Więcej informacji: www.InnovativePoland.org.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań