Zobacz wszystkie

Aktualności

Miesięcznik Młody Technik interaktywny w czasie rzeczywistym!

Młody Technik czwartek, 30 grudnia 2010
Miesięcznik Młody Technik interaktywny w czasie rzeczywistym!

Młody Technik - tytuł, który debiutował prawie 100 lat temu, z dumą wkracza w drugie dziesięciolecie XXI wieku ze wsparciem najnowszego trendu w rozwoju prasy – swoistą formą rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality).

 

Wraz ze styczniowym wydaniem miesięcznika pojawił się e-suplement - nowa zakładka na stronie www dedykowanej tytułowi. Materiały zawarte w e-suplemencie połączone są integralną więzią z bieżącym wydaniem miesięcznika, gdyż zawierają poszerzenia artykułów, łącząc świat druku z rzeczywistością multimedialną.

Czytelnicy znajdą tutaj dodatkowe materiały, a wśród nich multimedia, recenzje, zdjęcia, filmy oraz bonusowe artykuły – relacje z ciekawych miejsc i przewodniki krok po kroku, a także niepowtarzalne eksperymenty wideo z chemii.

Drugą nowością, dotyczącą wydania drukowanego Młodego Technika jest zwiększona objętość tytułu. Na dodatkowych 8 stronach Czytelnicy będą mogli przeczytać najbardziej sensacyjne, niewiarygodne i szokujące historie z podłoża technologii, multimediów i internetu, które....opisują prawdziwe wydarzenia, czyli non-fiction jak science fiction!

Miesięcznik Młody Technik ukazuje się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie. Tytuł prezentuje rubryki edukacyjne, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Tytuł ukazuje się nakładem wydawnictwa AVT Korporacja. Pismo dostępne jest w niemal każdej bibliotece szkolnej (w ponad 10.000 placówek) dzięki prenumeracie sponsorowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań