Zobacz wszystkie

Aktualności

Lista prefiksów ITU

Świat Radio czwartek, 1 marca 2018
Lista prefiksów ITU

 

W środku marcowego numeru Świata Radio publikujemy wykaz znaków wywoławczych Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (Iternational Telecommunication Union).

 

Na liście tej znajduje się Kosovo - nowy podmiot (nie występuje oficjalnie wg ITU). Został on z dniem 21.01.2018 dołączony do listy DXCC i jest na stronie ARRL.

 

 

Aktualnie na liście podmiotów DXCC jest 340 krajów a do dostania się na listę Honor Roll wymagane jest potwierdzonych 331 podmiotów. Aktualna lista DXCC za zgodą ARRL zostanie zamieszczona w kwietniowym wydaniu Świata Radio.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań