Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 nawiązał współpracę z Antyradiem

T3 wtorek, 23 października 2012
Magazyn T3 nawiązał współpracę z Antyradiem

W ramach współpracy z radiem, redakcja Magazynu T3 będzie cotygodniowym gościem w 3-godzinnym programie Antygadżet, w każdą sobotę między 20 a 23.

Rozmowy o technologiach, sprzęcie, gadżetach poważnych i zabawkach dla dużych dzieci oraz dyskusje staną się dodatkowym urozmaiceniem jedynego takiego programu radiowego w Polsce.

Prowadzący programu, Michał Prokopowicz, będzie także wyrażał swoje opinie na łamach Magazynu T3. Ponadto Antyradio objęło swoim patronatem plebiscyt Magazynu T3 na gadżety roku 2012. Regularnie, na antenie radia przybliżanych będzie kolejnych dwanaście kategorii.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań