Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze – zobacz i ściągnij za darmo!

Czas na Wnętrze czwartek, 25 października 2012
Czas na Wnętrze – zobacz i ściągnij za darmo!

Listopadowy numer magazynu Czas na Wnętrze jest już trzecim z kolei, który ukazał się w wersji na tablety. W wydaniu tym publikowane jest dużo więcej materiałów niż w wydaniu papierowym - dodatkowe galerie zdjęć, produkty, filmy oraz unikatowe trójwymiarowe panoramy wnętrz.

W kolejnych numerach pojawią się, zaciągane wprost z serwisu czasnawnetrze.pl, aktualności oraz hiperblog.

Tabletowe wydanie Czasu na Wnętrze spotkało się z ogromnym zainteresowaniem Czytelników. Już czwartego dnia od premiery znalazło się w top3 polskiego AppStore i zostało absolutnym liderem w swojej kategorii. Do połowy października wydanie na tablet pobrało blisko 3000 osób. W tym czasie wygenerowano ponad 350.000 odsłon publikowanych artykułów.

W rankingu  AntyApps w kategorii najlepszych lokalnych developerów aplikacji przeznaczonych na iPada, wydawca tabletowej wersji Czasu na Wnętrze znalazł się na 6 pozycji wyprzedzając PressPublikę, Politykę i INFOR.

Statystyki pokazują jednoznacznie, że trafiliśmy w potrzeby Czytelników, którzy chętnie wracają do naszych artykułów poszukując inspiracji. Czas na Wnętrze jest pod względem objętości największym magazynem wnętrzarskim na rynku, a wersja tabletowa zawiera jeszcze więcej unikatowych treści oraz ogromny zasób zdjęć produktów i stylizacji. Aby lepiej poznać wszystkie możliwości wydania tabletowego przygotowaliśmy film, na którym widać, jak wiele otrzymuje Czytelnik wraz z pobraniem pisma. Film pokazuje wszystkie możliwości tej wersji magazynu oraz pomaga dotrzeć do ogromu dodatkowej treści nie publikowanej w wydaniu papierowym - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów internetowych wydawnictwa AVT-Korporacja

ZOBACZ FILM

Listopadowe wydanie to ponad 700 Mb (!) doskonałej jakości zdjęć, aranżacji wnętrz i pomysłów na urządzenie domu lub mieszkania. A dzięki trójwymiarowym panoramom, Czytelnicy będą mogli wybrać się na wirtualny spacer po prezentowanych wnętrzach.
Podobnie jak numer wrześniowy i kolejne do końca 2012 roku, bieżące wydanie Czasu na Wnętrze jest dostępne za darmo.

Czas na Wnętrze, jako pierwszy tytuł z grupy pism o stylowych wnętrzach, 28 sierpnia trafił równocześnie na obydwie platformy mobilne: iOS oraz Android. Wydanie można pobrać: AppStore i Google PlayPozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań