Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio patronem medialnym spotkania ŁOŚ 2018

Świat Radio środa, 25 kwietnia 2018
Świat Radio patronem medialnym spotkania ŁOŚ 2018

 

Redakcja miesięcznika Świat Radio objęła patronatem medialnym XII Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców i Radioamatorów ŁOŚ 2018.

 

Tegoroczna edycja tej plenerowej imprezy odbędzie się w dniach 25, 26 i 27 maja w Jaworznie. Jak co roku w programie przewidziano arcyciekawe prezentacje i pokazy znanych prelegentów, mnóstwo stoisk ze sprzętem radiowym i innym oraz największą w kraju giełdę. W tym roku położono większy nacisk na merytoryczną czyli prelekcyjno-pokazową część tej największej masowej imprezy.

Redakcja miesięcznika Świat Radio serdecznie zaprasza!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań