Zobacz wszystkie

Aktualności

DOM POLSKI 2013 już w sprzedaży

Dom Polski wtorek, 6 listopada 2012
DOM POLSKI 2013 już w sprzedaży

DOM POLSKI 2013 to poradnik dla tych, którzy planują budowę domu.Redakcja poradnika podpowiada, jak to zrobić na przykładzie konkretnego projektu - niewielkiego typowego domu z poddaszem użytkowym o powierzchni 120 m2.

BARTEK to ciekawy średniej wielkości dom z użytkowym poddaszem. Na parterze ma pokój dzienny i trzy sypialnie – umożliwia to wykończenie części poddasza w terminie późniejszym rozkładając wydatki w czasie.

Poradnik został podzielony na trzy części zgodne z naturalną kolejnością budowy domu: stan surowy, instalacje oraz wykańczanie. Każda z nich składa się z czterech działów. Dylematy inwestora pomogą Czytelnikom określić potrzeby oraz wyposażą ich w niezbędną wiedzę przydatną w podejmowaniu decyzji budowlanych. W kosztorysach znajdują się informacje o tym, na czym warto oszczędzać, a na czym nie, wksazane są różnice w kosztach przy zastosowaniu rożnych rozwiązań pokazujące, że wybór – z czego zbudować dom – to dopiero wstęp do wielu innych wyborów…

Integralną częścią poradnika są artykuły redakcyjne Co wybrać – produkty i technologie. W przyjazny i zrozumiały sposób, opisane są w nich wszelkie niuanse sztuki budowlanej, które warto znać, gdy buduje się wymarzony dom.

Pożytecznym elementem tego wydania są również prezentacje firmowe, w których producenci materiałów pokazują, jak kalkulować poszczególne technologie oraz produkty.

Cała zawartość DOMU POLSKIEGO 2013 to wiedza praktyczna, którą z powodzeniem wykorzysta każdy podczas budowy swojego domu.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań