Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze patronem Łódź Design Festival

Czas na Wnętrze poniedziałek, 28 maja 2018
Czas na Wnętrze patronem Łódź Design Festival

 

Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. Prezentuje design w różnych jego odsłonach - od wzornictwa przemysłowego, poprzez projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę. Magazyn Czas na Wnętrze miał zaszczyt być patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Dla naszej redakcji najważniejszy był festiwalowy weekend 26-27 maja. Właśnie wtedy odbyło się oprowadzanie kuratorskie, które redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze, Anna Grużewska, poprowadziła na wystawie Must Have na najlepiej zaprojektowane polskie produkty.

Wystawa była wynikiem konkursu, którego Anna Grużewska była jurorem. W Łodzi ogłoszony został również werdykt konkursu Mazda Design. W skład jury również wchodziła redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze!

 

Przejrzyj online najnowsze wydaniem Czasu na Wnętrze i zamów w Ulubionym Kiosku (przesyłka GRATIS)

 

 

 

.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań