Zobacz wszystkie

Aktualności

Świąteczna choinka od Młodego Technika

Młody Technik czwartek, 8 listopada 2012
Świąteczna choinka od Młodego Technika

Miesięcznik Młody Technik po 80 latach został gruntownie odnowiony (nowa struktura rubryk, makieta, layout i rebranding tytułu) i nabrał wielkiego wigoru. Tytuł, świetnie znany starszemu pokoleniu mężczyzn i prenumerowany niemal przez wszystkie szkoły, walczy o masową rozpoznawalność na rynku prasowym.

W zawiązku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia wydawca przygotował unikalną akcję promocyjną – rozdaje za darmo e-wydania grudniowego numeru Młodego Technika wraz z zestawem elementów do samodzielnego montażu pocztówki przedstawiającej choinkę ze świecącymi lampkami (diody LED).

Montaż choinki bez użycia lutownicy można obejrzeć na filmie You Tube (‘Świąteczna choinka od Młodego Technika), a prezent świąteczny w postaci e-wydania Młodego Technika z zestawem elementów do montażu świecącej choinki można pobrać na www.ulubionykiosk.pl.

Grudniowy numer  Młodego Technika obfituje w szczególnie pasjonujące tematy, między innymi wywiad o komputerach kwantowych z laureatem tegorocznej nagrody Nobla z fizyki, udzielony przez D. J. Winelanda ekskluzywnie Czytelnikom Młodego Technika.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań