Zobacz wszystkie

Aktualności

Sierpniowa EiS zmieni Twoje życie!

Estrada i Studio czwartek, 9 sierpnia 2018
Sierpniowa EiS zmieni Twoje życie!

 

Jeśli interesuje Cię synteza dźwięku i chcesz zacząć samodzielnie tworzyć brzmienia, to sierpniowy numer miesięcznika Estrada i Studio może być tym, który zmieni Twoje życie!

 

Dmitry Sches, twórca syntezatora Thorn, jednego z najlepszych instrumentów tego typu na świecie, przygotował wersję Thorn EiS. Razem z instruktażami wideo znajdziesz ją na płycie dołączonej do sierpniowego numeru naszego magazynu oraz wśród zasobów online.

Kolejną atrakcją jest przewodnik po całkowicie bezpłatnym syntezatorze modularnym VCV Rack, w którym możesz zrealizować każdą muzyczną wizję soniczną. A do tego przewodnik po syntezie wavetable, która jest obecnie podstawą najnowszych hitów.

Wszystkie artykuły są bogato ilustrowane materiałami instruktażowymi wideo, dzięki którym możesz zobaczyć i usłyszeć efekty wszystkich opisywanych przez nas zabiegów związanych z syntezą dźwięku.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Estrada i Studio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS!


Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań