Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio na Spotkaniu Kolekcjonerów Starych Radioodbiorników

Świat Radio poniedziałek, 19 listopada 2012
Świat Radio na Spotkaniu Kolekcjonerów Starych Radioodbiorników

W dniu 21 października 2012 r. redaktor naczelny Świata Radio uczestniczył w Międzynarodowym Spotkaniu Kolekcjonerów Starych Radioodbiorników połączonym z wystawą oraz krótkim sympozjum tematycznym 'Zakłady Radjowe Natawis'.

Podczas spotkania prezes Mariusz Matejczyk przedstawił najbliższe plany Towarzystwa Trioda, a potem Maurycy Bryx przybliżył historię 'Polskich Zakładów Radjowych Natawis' (praca zbiorowa). Następnie odbyła się prezentacja dr inż. Mieczysława Laskowskiego na temat doboru lamp zastępczych w starych radioodbiornikach. Na koniec miało miejsce forum wymiany kolekcjonerskiej połączone z mini – giełdą.

Szersza relacja ze spotkania, wraz z ze zdjęciami zaprezentowanych radioodbiorników, zostanie zamieszczona w styczniowym wydaniu Świata Radio.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań