Zobacz wszystkie

Aktualności

Wykłady Techniczne i Warsztaty Techniczne 2018

Świat Radio wtorek, 4 grudnia 2018
Wykłady Techniczne i Warsztaty Techniczne 2018

 

Redakcja Świata Radio uczestniczyła w VII Zjeździe Technicznym Krótkofalowców SP w Burzeninie.

 

Jedną z atrakcji zjazdu były interesujące prelekcje, głównie techniczne z dziedziny radiokomunikacji amatorskiej. W pierwszej części opracowaniu w ŚR12/18 znajdują się wybrane wystąpienia autorów - specjalistów w danej dziedzinie: OE1KDA, SP2HQY, SP9XWM, SP9MLI, SQ9SAT, SP2JQR, SQ2RH , Maciej Łopaciński.

W czasie zjazdu miały miejsce Warsztaty Junior dla dzieci i młodzieży oraz podwójne warsztaty Senior dla starszych konstruktorów. Młodzi montowali mikrofon bezprzewodowy, a zaawansowani radioamatorzy płytę czołową TRX Skorpion oraz nowy TRX Fred. Oprócz prezentacji wspomnianych powyżej wykładów i warsztatów, w grudniowym numerze ŚR są pokazane prace konkursowe PUK 2018.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.