Zobacz wszystkie

Aktualności

Redakcja Świata Radio testuje radiowy internet

Świat Radio, Świat Radio piątek, 14 stycznia 2011
Redakcja Świata Radio testuje radiowy internet

Reaktor naczelny Świat Radio dowiedział się przed wyjazdem do sanatorium, że w budynku, w którym będzie zakwaterowany, nie ma dostępu do Internetu. Trzy tygodnie bez kontaktu z Czytelnikami Świata Radio oraz współpracownikami redakcyjnymi mogłoby odbić się niekorzystnie na terminie oddania do druku kolejnego numeru.

 

Najlepszą drogą kontaktu wydawało się bezprzewodowe połączenie z siecią komórkową poprzez router. W tym celu został wypożyczony z salonu Telekomunikacji Polskiej S.A. najnowszy router MV 510 VR-VOIP.

Jest to urządzenie dostępowe umożliwiające bezprzewodowy dostęp sieci CDMA 2000 w paśmie 450 MHz. Szybki przesył danych w technologii CDMA Ev-Do Rev.A umożliwił transmisję danych z prędkością do 3,1 Mbps i odbiór z prędkością do 1,8 Mbps.

Choć należało się liczyć ze specyfiką połączeń bezprzewodowych, która nie zawsze gwarantuje jakość wysyłania oraz pobierania danych (podczas transferów mogą występować opóźnienia, błędy transmisji, a nawet przerwania połączenia), to jednak takie problemy występowały bardzo sporadycznie, w niczym nie utrudniając pracy redakcyjnej.

Test routera MV 510 VR-VOIP znajduje się w ŚR 2/2011.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań