Zobacz wszystkie

Aktualności

Propagacja fal radiowych

Świat Radio piątek, 4 stycznia 2019
Propagacja fal radiowych

 

Sukcesy łączności radiowych są uzależnione od propagacji fal radiowych.

 

Nie pomogą najlepsze i najnowsze rozwiązania radiowe, w tym wzmacniacze mocy i anteny o dużym zysku, jeżeli nie będzie propagacji na trasie korespondenta. Niestety, podobnie jak na pogodę, nie mamy wpływu na propagację, tym bardziej więc warto poznać jej właściwości i wykorzystywać je w praktyce.

 

W styczniowyn wydaniu magazynu Świat Radio (ŚR 1/2019) wiele miejsca poświęcono na wyjaśnienie tych skomplikowanych ale i fascynujących zagadnień.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.