Zobacz wszystkie

Aktualności

Konkurs miesięcznika Świat Radio!

Świat Radio, Świat Radio poniedziałek, 10 stycznia 2011
Konkurs miesięcznika Świat Radio!

Napływają pierwsze odpowiedzi w konkursie na temat instalacji antenowych, który był ogłoszony w styczniowym numerze "Świata Radio".

Zadaniem konkursu jest przypomnienie wymogów w zakresie dokonywania zgłoszeń instalacji antenowych i sporządzania raportów o oddziaływaniu na środowisko, jakie obowiązują od 1 stycznia 2011.

Pytania nie są łatwe, ale dla uważnych czytelników (zwłaszcza grudniowego numeru ŚR) nie powinno być problemów z udzieleniem odpowiedzi.

Na uczestników konkursu czekają prenumeraty czasopism AVT oraz nagroda główna - zasilacz buforowy 12 V (PWR-8B-12) ufundowany przez firmę Polwat.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 15 lutego.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań