Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Rodzina

Po 25 latach ciągłego rozwoju, staliśmy się wydawnictwem o największym w Polsce portfolio periodyków zaliczanych do segmentu special interest. Wydajemy 37 regularnych tytułów - magazynów i informatorów. Każdy z nich jest liderem w swoim targecie czytelniczym. Prowadzimy też 42 serwisy internetowe.

 

 

 

 

Magazyny drukowane

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą Holistic Health Lecz się Dietą Moje Życie w Moich Rękach Holistycznie o Stanach Zapalnych Czas na Druty dla Początkujących Mollie Potrafi Szydełko Dla Początkujących Druty dla Początkujących Zrób z Papieru Amigurumi Dla Początkujących 101 Nowych Pomysłów Na Robótki Szydełkowe Papercraft dla Początkujących Patchwork dla Początkujących Good Food Edycja Polska Wegetariańska Uczta 150 Pomysłów Do Zrobienia Na Drutach Olive Edycja Polska Słynne Arcydzieła Namaluj Sam Kawa - Biblia Prawdziwych Pasjonatów Święty Spokój Czas na Filc Dziecko Najlepsza Inwestycja Porady Holistyczne

Serwisy online

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.