AVT Korporacja wydaje magazyn Manufaktura

Wydawnictwo AVT czwartek, 24 lutego 2011
AVT Korporacja wydaje magazyn Manufaktura

Najnowszy numer magazynu Manufaktura ukazał się 24 lutego w nakładzie 205 tys. egzemplarzy. Nowy wydawca, AVT Korporacja, jest odpowiedzialny za obsługę redakcyjną, reklamową oraz druk tytułu.

Na 44 stronach najnowszego wydania, Wiosna 2011, znalazły się rubryki poświęcone tematom związanym z funkcjonowaniem łódzkiego Centrum Mody, Sztuki i Rozrywki Manufaktura. Oprócz przeglądu ofert i propozycji z dziedziny mody, urody, wyposażenia domu i nowych technologii, w magazynie znalazły się rubryki poświęcone nowościom kulturalnym i najważniejszym wydarzeniom wiosny i lata 2011 w Manufakturze. Jest także specjalna sekcja poświęcona modzie i atrakcjom dla najmłodszych. Ponadto czytelnicy znajdą w magazynie 8 kuponów rabatowych na zakupy w wybranych sklepach lub na atrakcje oferowane przez Centrum.

Grupa czytelnicza magazynu Manufaktura jest tożsama z grupą docelową CMSR Manufaktura. Są to entuzjaści zakupów korzystający z bogatego programu kulturalnego i uczestniczący w wydarzeniach przygotowanych przez Centrum.

Wraz ze zmianą wydawcy, właściciel tytułu zdecydował także o zmianie sposobu dystrybucji. Ponad 90% nakładu pojawi się jako dodatek do najważniejszych tytułów prasowych ukazujących się w województwie łódzkim, w tym w Dzienniku Łódzkim, Wysokich Obcasach (dodatek GW), Avanti oraz magazynie Party. Pozostały nakład będzie, jak dotychczas, dystrybuowany w systemie door-to-door.

Magazyn zachowuje dotychczasowy layout i szatę graficzną nawiązującą do designu i stylu centrum. Jedyną nowością jest okładka - jednokolorowe tło zastąpiono zdjęciem z sesji.

Magazyn Manufaktura ukazuje się trzy razy do roku (wydania: Wiosna, Jesień oraz Zima)

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.