Konkurs Fotograficzny Stowarzyszenia Podziemnego Radia Solidarność

Digital Camera Polska, DigitalCameraPolska.pl czwartek, 20 stycznia 2011
Konkurs Fotograficzny Stowarzyszenia Podziemnego Radia Solidarność

Magazyn Digital Camera Polska objął patronat medialny nad Międzynarodowym Konkursem Fotograficznym organizowanym przez Stowarzyszenie Podziemnego Radia Solidarność.

Konkurs nosi tytuł ZMIANY – XXI wiek i jest pierwszą edycja planowanego na wiele lat przedsięwzięcia, którego celem jest zobrazowanie postrzegania ZMIAN na przestrzeni upływającego czasu.

Informacje o konkursie:

Chcemy odwołać się do doświadczeń uczestników konkursu. Pokazać emocje, odczucia i skojarzenia związane z tym tematem. Zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Wybór tematu jest nieprzypadkowy. Jako młodzi ludzie doświadczyliśmy ZMIANY, w którą kiedyś mało kto wierzył – oglądaliśmy upadek komunizmu. Wielu z nas w ramach narodzonego w Polsce ruchu społecznego "Solidarność" uczestniczyło w walce o wolność jednostki i demokrację. Biegaliśmy po dachach instalując w niedostępnych miejscach nadajniki Radia Solidarność. W ten sposób udało nam się przełamać reżymowy monopol w eterze. To był nasz wkład w walkę, której efektem były ZMIANY wpływające nie tylko na życie w Europie, lecz również na układ sił na świecie.

Dziś w ramach założonego przez nas Stowarzyszenia chcemy przygotować projekt, który pozwoli zobaczyć jakich ZMIAN oczekuje świat. Odwołując się do przeszłości myślimy o przyszłości. Pamiętając o ZMIANACH, które już nastąpiły, czekamy na te które nadejdą.

Idea konkursu:

Co ostatnio zmieniło się w Twoim życiu? Jak przekształca się Twoje otoczenie, zmieniają ludzie wokół Ciebie? Jakie stoją przed nimi wyzwania? Jakich ZMIAN świat potrzebuje dzisiaj? Których ZMIAN ludzie pragną, a które odrzucają w XXI wieku?
To tylko kilka z wielu pytań, które przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o ZMIANACH. Organizując międzynarodowy konkurs fotograficzny szukamy jak najpełniejszych odpowiedzi. Interesują nas wszystkie możliwe aspekty tego tematu:

 • osobisty,
 • ekologiczny,
 • społeczny,
 • kulturalny,
 • historyczny,
 • polityczny.

Widziane zarówno okiem profesjonalisty jak i amatora. Ciekawią nas ZMIANY zarówno w wymiarze globalnym jak i prywatnym, a nawet intymnym. Przedstawienia dokumentalne i metaforyczne.

Wszyscy mają równe szanse – fotografia jako ogólnodostępne medium pozwala uczestnikom konkursu na swobodną wypowiedź! Tu w centrum Unii Europejskiej, chcemy stworzyć miejsce, w którym wszyscy, bez względu na rasę, orientację, pochodzenie czy religię będą mieli możliwość swobodnej i nieskrępowanej wypowiedzi.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.changes-art.pl

Źródło: www.changes-art.org

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań