Zimowy zlot Forumowiczów Budujemy Dom

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl piątek, 18 lutego 2011
Zimowy zlot Forumowiczów Budujemy Dom

W weekend 11-13 lutego w Krościenku nad Dunajcem odbyło się spotkanie Forumowiczów forum.budujemydom.pl. Zlot nazwany "Kulką" skupił 27 osób i został zorganizowany z inicjatywy samych Forumowiczów.

Zlot rozpoczęliśmy na stoku narciarskim. Pogoda dopisała - całą poprzednią noc padał śnieg i ścisnął mróz. Słońce świeciło, więc kilku uczestników Zlotu skusiło się na jazdę snowboardem. A że, na nasze szczęście, przyjechaliśmy do Krościenka w chwili 'wymiany' uczniów z kolejnych mających szkolne ferie województw, na stoku nie było dużego ruchu. Obowiązkowo wybraliśmy się także do restauracji 'Na stoku', gdzie serwowano m.in. przepyszny placek po zbójnicku oraz oscypek z grilla z żurawiną. Palce lizać!

W sobotni wieczór spotkaliśmy się w Ośrodku Trzy Korony. Przy napojach różnej maści i smacznych przekąskach dyskutowaliśmy do samego rana. A tematy poruszaliśmy wszelkie – od problemów jakie spotkały nas na budowach własnych domów przez rozważania o dzieciach po filozofię ZEN. Daggulka – jedna z najaktywniejszych forumowiczek otrzymała 'gacie' na znak wygranego rankingu Forumowego.

Tuż po zakończeniu Zlotu na Forum pojawiły się wpisy:

 • 'doładowałem się' i znowu mogę dalej radosną twórczość uprawiać... (adam_mk)
 • Trudno przyjąć, póki co, że to już po.. BYŁO SUPER Dziękuję za świetny weekend i tak ciepłe, bezkrytyczne przyjęcie do grona rodziny 'zlotowców' (molytek)
 • Jak zwykle – było ZAJEFAJNIE – za co w głębokim pokłonie, dziękuję. (bajbaga)

Było to już trzecie spotkanie pod egidą Budujemy Dom. Pierwsze zorganizowane przez redakcję miesięcznika, odbyło się w czerwcu 2010 a następne, z inicjatywy Forumowiczów, na jesieni 2010.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań