LETKA 2013

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl, Wydawnictwo AVT poniedziałek, 10 czerwca 2013
LETKA 2013

W sobotę 8 czerwca w Ruścu pod Warszawą odbyło się kolejne spotkanie Forumowiczów BUDUJEMY DOM. Przyjęliśmy naszych gości w gospodarstwie agroturystycznym u Pani Teresy Osińskiej,  która zapewniła fantastyczne kulinarne atrakcje - od grilla po fontannę z czekolady.

.

Dzięki pomocy firm: Fakro, Xella i Śnieżka odbyło się wiele ciekawych konkursów.

Większe i mniejsze talenty muzyczne można było usłyszeć podczas karaoke, natomiast najmłodsi mogli malować wymarzone domki w konkursie plastycznym i wyskakać się na trampolinach...

Dorośli próbowali też swoich sił w piłowaniu na czas bloczka oraz w innych konkurencjach...

Licznie przybyłych z całej Polski Forumowiczów nie zniechęciła pogoda - wszystkim dopisywał doskonały humor!

Większość opinii uczestników imprezy możecie zobaczyć na stronie forum BudujemyDom.pl, a poniżej jedna z nich:

"Bardzo dziękuję Redakcji i Organizatorom za zorganizowanie tak niesamowitej imprezy jaką była Letka 2013. Luźna atmosfera, wspaniali uczestnicy, konkursy rozmaite, i pycha żarełko sprawiły, że czas zleciał jak z bicza... Dziękuję też znajomym i przyjaciołom, że mogłam spędzić z Wami ten dzień - zawsze staram się czerpać od Was pozytywną energię - ostatnio różnie z tym bywało, ale myślę że mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że teraz pozbierałam jej mnóstwo :)
Jeśli miałabym wybierać jakiś dzień na dzień świstaka, bo najpewniej wybrałabym ten właśnie - tylko nie wiem ile by wątroba wytrzymała :) Jeszcze raz dziękuję bardzo!!!"

.

Wszyscy bawiliśmy się naprawdę świetnie i czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie!

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.