Nasze magazyny na Targach Music Lab

Audio piątek, 25 października 2013
Nasze magazyny na Targach Music Lab

W dniach 25-27 października w Poznaniu odbędą się Targi Muzyki, Sceny i Oświetlenia - "Music Lab". Nasze tytuły muzyczne (Audio, Estrada i Studio,Gitarzysta, Perkusista, Live Sound & Installation) sprawują patronat medialny nad tym wydarzeniem.

.

W programie pierwszej edycji targów Music Lab znajdziecie między innymi: strefy testów najnowszego sprzętu muzycznego, prezentacje prowadzone przez znanych muzyków, warsztaty muzyczne, Jam Sessions, Akademia Managera Muzycznego, konkursy z nagrodami. Swój udział zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy czołowych marek sprzętu muzycznego - nie mogliśmy opuścić takiego wydarzenia :)

Zachęcamy do udziału w tej imprezie, ponieważ dla jej uczestników przygotowaliśmy specjalną niespodziankę - na targach rozdawane będą ulotki z kodem rabatowym, dzięki któremu będziecie mogli pobrać z Ulubionego Kiosku nasze pisma muzyczne ZA DARMO!

Szczegółowy opis targów dostępny jest na stronie MUSIC LAB 2013

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.