Budujemy Dom zaprasza na spotkanie Forumowiczów - LetKa 2011

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl poniedziałek, 14 marca 2011
Budujemy Dom zaprasza na spotkanie Forumowiczów - LetKa 2011

Redakcja Budujemy Dom organizuje kolejne już spotkanie Uczestników forum budujemydom.pl, LetKA 2011. Zlot odbędzie się 11 czerwca w Ruśću.

W programie spotkania przewidzianych jest wiele atrakcji dla uczestników, min.: lot balonem do stratosfery - dla odważnych i skakanie na trampolinie dla najmłodszych. Ponadto smaczne jedzenie i niczym nieograniczona swoboda rozmów o wszystkim.

Zgodnie z tradycją, zapoczątkowaną rok temu przy okazji poprzedniego spotkania, warunkiem wzięcia udziału w LetCE 2011, jest wpłata pieniędzy na cel charytatywny.

Nawet się nie spodziewaliśmy, że pomysł spotka się z tak dużym uznaniem forumowiczów! W zeszłym roku wsparliśmy małego Franka. Przez cały czas jestesmy w kontakcie z jego rodzicami , razem z nim stawialiśmy pierwsze kroki i trzymaliśmy za niego kciuki podczas operacji- mówi Marcin Szymanik, redaktor prowadzący budujemydom.pl

W tym roku Forumowicze pomogą Mateuszowi. Każdy uczestnik przekaże symboliczne 20zł na konto Mateusza w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań