Nasz patronat nad nową kolekcją gadżetów serii Empik Art Unlimited

Czas na Wnętrze poniedziałek, 7 października 2013
Nasz patronat nad nową kolekcją gadżetów serii Empik Art Unlimited

W salonach sieci Empik już wkrótce dostęne będą gadżety przygotowane we współpracy z uznanymi polskimi twórcami. Kolekcja serii Empik Art Unlimited przeznaczone są niemal dla każdego - entuzjasty kultury popularnej, wielbiciela malarstwa, filmu lub literatury.

 

Do projektu Empik Art Unlimited zaproszeni zostali tak znani artyści jak Joanna Sarapata, Beata Konarska, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski, a także Fundacja Wisławy Szymborskiej, dzięki której będziemy mogli zobaczyć wyklejanki oraz żartobliwe rymowanki polskiej noblistki. Pośród tak znakomitego grona znaleźli się także artyści młodego pokolenia: Paweł Nowik Nowicki, Michał Miszkurka i Edgar Bąk.

Zwiastunem projektu była współpraca z jednym z bardziej kontrowersyjnych polskich artystów i performerów Maurycym Gomulickim. Od kilku miesięcy w wybranych salonach Empik można kupić kolekcjonerską serię breloków jego autorstwa. Oryginalne postaci z "Freak Family" w kolorze neonowego różu i czerni zdążyły już zdobyć zainteresowanie i sympatię odwiedzających Empik. A to dopiero początek...

Kolekcje serii Empik Art Unlimited to sztuka polska podana w przystępnej formie. Coś dla siebie znajdą zarówno fani popkultury, jak i wielbiciele malarstwa, filmu czy literatury.

Kolekcja Wisława Szymborska sięga po wyklejanki poetki i żartobliwe cytaty literackie, w których widać fascynacje surrealizmem i twórczością Monty Pythona. Co roku Wisława Szymborska tworzyła około stu takich wyklejanek, które wysyłała przyjaciołom i znajomym z życzeniami noworocznymi. Starała się przy tym dobierać je do poczucia humoru odbiorcy.

Wystawę reprodukcji tych wyklejanek od 28 października 2013 roku będzie można zobaczyć na wystawie w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej. Otworzy ją Michał Rusinek, wieloletni sekretarz poetki.

Kolekcja Sarapata for Empik to propozycja dla miłośniczek malarstwa i kolekcjonerek stylowych akcesoriów kobiecych. Znajdziemy w niej wiele ciekawych pomysłów na prezent: dyfuzory i świece zapachowe w szkle, szklane szkatułki na biżuterię, oryginalne lusterka do torebki, a także ekskluzywną porcelanę kostną ze złoceniami, a wszystko ozdobione reprodukcjami obrazów Joanny Sarapaty, która sama przygotowała tę kolekcję.

Andrzej Pągowski for Empik to prawdziwa gratka dla fanów talentu kultowego polskiego plakacisty i grafika. W Empiku będzie można kupić reprodukcje takich prac jak plakaty filmu "Miś", musicalu "Hair" czy słynne "Papierosy".

W kolekcji ukażą się także kalendarze, kubki, torby na ramię oraz przypinki. Przebojem będzie z pewnością papier toaletowy z nadrukiem słynnego plakatu "Papierosy", ze specjalną dedykacją od artysty.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.