AVT uczestniczy: Świat Radio na targach Intertelecom 2011

Świat Radio, Świat Radio poniedziałek, 18 kwietnia 2011
AVT uczestniczy: Świat Radio na targach Intertelecom 2011

Redaktor naczelny Świata Radio odwiedził 22 marca br. XXII Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej w Łodzi - Intertelecom 2011.

Ponieważ w ceremonii otwarcia targów uczestniczyła między innymi pani Anna Streżyńska (prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej), była okazja aby zamienić kilka słów na temat przepisów prawnych dotyczących działalności krótkofalarskiej w Polsce i wręczyć Świat Radio 3/2011 z listem Czytelnika ŚR.

Pani Prezes obiecała przekazać list kompetentnej osobie w celu udzielenia odpowiedzi „Dlaczego UKE wydaje pozwolenia na przemienniki z pominięciem koordynatora?” Oczywiście odpowiedź na list zostanie opublikowana w ŚR, jeśli tylko zostanie przesłana do redakcji.

Organizatorzy targów wyciągnęli wnioski z frekwencji i znaleźli sposób, jak przyciągnąć więcej firm na Intertelecom 2012 do nowej hali. Według Mirosława Pietruchy, prezesa MTŁ, należy za rok ściągnąć więcej firm, które mają ofertę dla zwykłych ludzi, a nie tylko dla specjalistów z branży.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.