AVT patronuje: Elektronika Praktyczna patronem i fundatorem nagród w konkursie Elektronik Roku 2011

AVT patronuje: Elektronika Praktyczna patronem i fundatorem nagród w konkursie Elektronik Roku 2011

Od pierwszej edycji magazyn Elektronika Praktyczna towarzyszy Zespołowi Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim w organizowanym przez niego konkursie Elektronik Roku.

W roku 2011 projekty Inteligentny zawór wody sterowany mikroprocesorem i Sprzężenie wizyjne dla robota przemysłowego IRp 6 zdobyły dla swoich twórców nagrodę główną i tytuł Elektronika Roku 2011. Po raz pierwszy w historii konkursu nagrodę główną otrzymały dwa zespoły: Bartosz Piórek i Szymon Pietraszek z klasy IV E1 ex aequo Kamil Galewski, Jakub Kubiak i Tomasz Maciaczyk z klasy IV I1.

W tegorocznej finale XII edycji konkursu, który odbył się 14 kwietnia 2011 r. wzięło udział 58 uczniów, w tym 22 z klas pierwszych. Uczniowie w warsztatach, które odbyły się 11 kwietnia 2011 r. przedstawili 38 prac. Jury konkursu oceniało nie tylko urządzenia, ale także pomysłowość, innowacyjność i sposób prezentacji. Aż 13 uczniów prezentujących swoje prace w tym konkursie w ubiegłym roku zastało laureatami i finalistami Olimpiady Innowacji Technicznych, a wielu z nich współpracuje z Elektroniką Praktyczną.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań