AVT patronuje: Elektronika Praktyczna patronem Festiwalu Robotyki Robocomp 2011

AVT patronuje: Elektronika Praktyczna patronem Festiwalu Robotyki Robocomp 2011

Robocomp 2011 jest drugą edycją Festiwalu Robotyki zorganizowanego przez Koło Naukowe Integra działające przy Katedrze Automatyki AGH.

Jego główną atrakcją będą zawody robotów, wzorowane na podobnych imprezach, organizowanych w ośrodkach akademickich na całym świecie. Ponadto, dzień będzie urozmaicony pokazami profesjonalnych konstrukcji robotów, prezentacjami firm i organizacji związanych z robotyką, elektroniką i automatyką.

Impreza odbędzie się dnia 14 maja 2011 r. na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zasadnicza część festiwalu odbędzie się w Gmachu Głównym AGH (A0), a finały zawodów robotów w pawilonie U2.

Kluczową częścią Festiwalu Robotyki ROBOCOMP 2011 będą zawody robotów. Planowane jest rozegranie ich w następujących kategoriach:

 • Sumo, mini sumo - autonomiczne roboty mobilne walczące o wypchnięcie przeciwnika z ringu.
 • Linefollower (tzw. F1 dla robotów) –wyścigi robotów podążających za czarną linią.
 • Freestyle – jedynym kryterium oceny jest zainteresowanie i opinia publiczności.

Patronat nad imprezą objęli: JM Rektor AGH, Prezydent Miasta Krakowa, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz liczne przedsiębiorstwa, w tym Wydawnictwo AVT i Elektronika Praktyczna. Zapraszamy!

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań