AVT patronuje: EkoBudowanie.pl oraz InstalacjeB2B.pl patronami Konferencji FUTURE 4 BUILD

Ekobudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl piątek, 29 kwietnia 2011
AVT patronuje: EkoBudowanie.pl oraz InstalacjeB2B.pl patronami Konferencji FUTURE 4 BUILD

Konferencja Future 4 Build będzie trwać od 17 do 18 października 2011r. w hotelu Marriott, w samym centrum dzielnicy biznesowej Warszawy. Portale EkoBudowanie.pl oraz InstalacjeB2B.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.

Termin budownictwo ekologiczne znany jest na całym świecie. W branży budowlanej oznacza on osiągnięcie podstawowego celu jakim jest funkcjonowanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przedstawiciele branży budowlanej doskonale rozumieją powody takiego działania. Wciąż jednak dla wielu firm zastosowanie praktycznych zasad budownictwa ekologicznego jest wyzwaniem, a wiele z nich dalej nie zdaje sobie sprawy z pozytywnego wpływu, jaki działania ekologiczne mogą przynieść w kwestii np. oszczędzania kosztów.

Future 4 Build to połączenie konferencji i wystawy, a jednocześnie próba odpowiedzi na ważne pytania, narastające wokół problematyki budownictwa ekologicznego. Na konferencji będzie można zapoznać się z tematyką sposobów określania i wybierania konkretnych rozwiązań, przekładających się na zwrot poniesionych inwestycji poprzez wypracowanie ekologicznych nawyków. Towarzysząca konferencji wystawa Expo Arena będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i podtrzymywania istniejących już relacji. Jednocześnie wystawa dawać będzie możliwość promowania nowych produktów, usług i rozwiązań dostępnych na rynku międzynarodowym.

Future 4 Build stanowić będzie rodzaj platformy biznesowej, której zadaniem jest przedstawianie realnych rozwiązań dla branży budownictwa ekologicznego. Konferencja Future 4 Build to spotkanie wiodących przedstawicieli tej branży z 5 głównych sektorów: architektury, projektowania instalacji, sektora deweloperskiego, inwestycji i wykonawstwa ogólnego

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.