LETKA 2014

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl, Wydawnictwo AVT środa, 11 czerwca 2014
LETKA 2014

.

Od kilku już lat redakcja portalu BudujemyDom.pl oraz miesięcznika Budujemy Dom organizuje w Ruścu pod Warszawą Zlot Forumowiczów - zobaczcie, co działo się w tym roku!

.

W tegorocznym spotkaniu, które miało miejsce 7 czerwca, wzięło udział ponad 120 osób. Impreza rozpoczęła się o godz. 14:00 i trwała do późnego wieczora... :)

Wszyscy bawili się w iście wakacyjnym klimacie oraz rytmach dobrej muzyki i piknikowej kuchni.

 

Główną atrakcją Zlotu były konkursy organizowane przez firmę DWT. Zawodnicy próbowali swoich sił w konkurencjach z udziałem narzędzi akumulatorowych. Zwycięzcą zaciętych zmagań i zdobywcą wartościowej nagrody - wkrętarki akumulatorowej, został uczestnik o nicku "coolibeer"! Gratulujemy!

Lubiący aktywny wypoczynek, mogli sprawdzić się w konkursach drużynowych. W przeciąganiu liny panie były nie do pokonania :)

Dla dzieci, oprócz atrakcji kulinarnych (m. in. czekoladowej fontanny), zorganizowane zostały ciekawe konkursy sprawnościowe. Najmłodsi uczestnicy pochwalić się również mogli swoim talentem plastycznym - do rysowania nie trzeba było ich długo namawiać.

Wyjątkową atrakcją była także ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina, które były eksploatowane do samego końca imprezy...

 

Jednak najbardziej wyczekiwanym punktem programu był paintball. Dwie drużyny dzielnie walczyły do ostatniej kolorowej kulki :)

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę!!!

Dziękujemy także za pomoc firmom: DWT, Fakro oraz Röben.

 

Wrażenia po zlocie napisane przez forumowiczów można śledzić pod adresem:

http://forum.budujemydom.pl/Bylo-minelo-Fotki-filmy-i-takie-tam-t24059.html

 

...do zobaczenia za rok! :)

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.