Zlot Forumowiczów Budujemy Dom, czyli Letnia konferencja Aktywu LetKA 2011

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl wtorek, 14 czerwca 2011
Zlot Forumowiczów Budujemy Dom, czyli Letnia konferencja Aktywu LetKA 2011

W sobotę 11 czerwca w Ruśćcu pod Warszawą odbył się drugi Zlot Forumowiczów Budujemy Dom  - Letnia Konferencja Aktywu LetKA 2011. Licznie przybyłe grono Forumowiczów wzięło udział w konkursach i atrakcjach zaplanowanych przez Redakcję miesięcznika Budujemy Dom.

W konkursie Home Sweet Home na najlepsze zdjęcie dokumentujące budowę domu główną nagrodę otrzymała Moose za Budowę wieczorową porą;o). Drugie miejsce zajął TrzyLwy za Porę relaksu. Zaciekła walka o trzecie miejsce zakończyła się remisem - zajęły je ex-equo trzy osoby: ewiq0 ze zdjęciem Schody, TrzyLwy z Pasuje? oraz Salome z Coffee. Redakcja postanowiła także przyznać jedno Wyróżnienie - TrzyLwy ponownie stanął na podium i odebrał nagrodę za pracę Drabiny Cień.

Partner konkursu Home Sweet Home - FujiFilm.

W konkursie na Najlepszego Copywriter'a Klanu, Forumowicze wyróżnili najciekawsze hasła z trzech Klanów.

W Klanie Mniszek najbardziej spodobało sie hasło Tommyka: Cieszymy sie jak dzieci...i to jest najfajniejsza rzecz w tym całym budowaniu.

Klan Wezyr reprezentuje hasło Seba: Ostatni weekend spędziliśmy z całą rodzinką, mieszkając już w nowym domu. Wieczorem kominek, drinek i rozmowy do pierwszej. Jest bosssko! Już się nie mogę doczekać następnego weekendu.

Spośród haseł w Klanie Agatka, głosującym najbardziej przypadła do gustu krótka wymiana poglądów pomiędzy Sylwią i zo26:

Nawet przycisków do Geberita dalej nie mamy. Za to jestem już w 6 miesiącu ciąży. Sylwia
- A ja jestem w trzecim miesiącu. Okna 9 tys., bierzemy jednak białe. zo26
- Ale będziemy mieli wyż, wszędzie dookoła kobiety w ciąży. My to planowaliśmy zaraz po wprowadzeniu się, choćby nie wiadomo co się działo... ale jest ciężko. Sylwia

Szczegółowa relacja znajduje się TUTAJ.

Partner Konkursu Home Sweet Home:

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań