Gitarzysta patronuje: Marek Napiórkowski Trio „KonKubiNap”

Gitarzysta czwartek, 20 października 2011
Gitarzysta patronuje: Marek Napiórkowski Trio „KonKubiNap”

Z przyjemnością informujemy, że Gitarzysta objął patronatem medialnym najnowszą płytę grupy Marek Napiórkowski Trio, która ukazała się 7 października 2011 – „KonKubiNap”.

Jest to materiał live nagrany wraz z Cezarym Konradem (perkusja) i Robertem Kubiszynem (gitara basowa). Album został zarejestrowany podczas ubiegłorocznych koncertów grupy w klubach jazzowych w kilku miastach Polski: Jazz Cafe (Łomianki), Teatr From Poland (Częstochowa), Mleczarnia (Wrocław), Jazz Bass Cafe (Pabianice) oraz Kawon (Zielona Góra).
Marek Napiórkowski to jeden z najlepszych gitarzystów i kompozytorów w Polsce, który nagrał ponad 100 płyt z różnymi wykonawcami. Artysta wydał dwa autorskie albumy nakładem Universal Music Polska. Obie płyty nominowane były do Nagród Muzycznych Fryderyk w kategoriach Jazzowy Album Roku oraz Jazzowy Muzyk Roku.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.