Portale z Grupy Budujemy Dom patronują konferencji Czysta Energia i Budynki Przyszłości

Portale z Grupy Budujemy Dom patronują konferencji Czysta Energia i Budynki Przyszłości

Cztery portale z Grupy Budujemy Dom - EkoBudowanie.pl, InstalacjeB2B.pl, OknaiDrzwiB2B.pl oraz
PrzegrodyB2B.pl - objęły patronat nad konferencją Czysta Energia i Budynki Przyszłości.

Głównym tematem CEP® Poland 2012 będzie budownictwo przyszłości i czysta energia. Żyjemy bowiem w czasach, w których istotne znaczenie mają wszelkie procesy ukierunkowane na zminimalizowanie zużycia energii. Budownictwo przyszłości to nie tylko budynki energooszczędne, pasywne, nieomalże zero-energetyczne i dodatnio energetyczne ale także budynki inteligentne, które daleko wychodzą w przyszłość. Tematy te są nierozłącznie związane z pojęciem czystej energii, które wręcz determinuje nasz sposób myślenia o przyszłości.

Konferencja z towarzyszącą wystawą CEP® Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości to przede wszystkim:

 • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych
 • możliwość transferu wiedzy
 • miejsce spotkań branżowych
 • sieć silnych partnerów


Polska to kraj o ogromnych możliwościach rozwoju czystej energii, energooszczędnego budownictwa i idei budynku inteligentnego.
Na chwilę obecną nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jakie będą budynki przyszłości. Jedno jest pewne, będą to budynki energooszczędne i inteligentne i będą one miały wpływ na rozwój energii ze źródeł odnawialnej i globalnej gospodarki. Trend ten będzie też powodował potrzebę renowacji i modernizacji istniejących juz budynków a nawet zabytków.

CEP® Poland 2012  ma na celu kompleksową prezentację wybranych zagadnień,  powyższe tematy będą zaprezentowane w szeregu planowanych konferencji a ich uzupełnieniem będzie towarzyszącą im wystawa.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.