Świata Radio na targach Automaticon 2012

Świat Radio wtorek, 24 kwietnia 2012
Świata Radio na targach Automaticon 2012

W dniach 20-23 marca br. przedstawiciele redakcji Świata Radio brali udział w XVIII Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów - Automaticon 2012.

 

Było to największe w Polsce profesjonalne forum, na którym spotkali się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. Na 315 stoiskach wystawcy zaprezentowali swoje osiągnięcia w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

W ŚR5 w dziale „Łączność/Wydarzenia” zostały zaprezentowane tylko wybrane firmy oraz nowości związane z oferowanymi systemami radiowymi, podzespołami elektronicznymi oraz urządzeniami pomiarowymi.

Z kolei w dziale „Wywiad/Znani krókofalowcy” został zamieszczony wywiad z przedstawicielem firmy SEM, spotkanym również na targach - Marcinem Świetlińskim SP5JNW.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań