Świat Radio na 85-tych urodzinach Polskiego Radia

Świat Radio, Świat Radio czwartek, 16 września 2010
Świat Radio na 85-tych urodzinach Polskiego Radia

W dniu 2 września br. Redaktor Naczelny Świata Radio uczestniczył w uroczystym otwarciu wystawy Tu Polskie Radio 1925-2010 na Zamku Królewskim.

Ta wyjątkowa ekspozycja (czynna do 17 października br.) przybliża 85-letnią działalność programową Polskiego Radia, historię Teatru Polskiego Radia, dzieje radiowych zespołów muzycznych, Rozgłośni Regionalnych oraz rozwój technologiczny radia.

Warto skorzystać z możliwości zwiedzenia wystawy, aby przypomnieć sobie radiowe osobowości – spikerów i twórców popularnych audycji, których dokonania składają się na bogaty dorobek publicznej radiofonii. Warto zobaczyć liczne fotografie i plakaty, a także pokazy multimedialne z fragmentami kronik filmowych oraz unikalne nagrania ze zbiorów Archiwum Polskiego Radia.

Wśród eksponatów znajdują się między innymi odbiorniki retro pana Henryka Berezowskiego – autora wielu artykułów w miesięczniku Świat Radio.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań