Świat Radio na Pikniku Naukowym Polskiego Radia 2012

Świat Radio poniedziałek, 21 maja 2012
Świat Radio na Pikniku Naukowym Polskiego Radia 2012

Podczas Pikniku Naukowego Polskiego Radia w Warszawie Redaktor naczelny Świata Radio uczestniczył w rozmowach z przedstawicielami Polskiego Radia oraz uczestnikami konkursu „Zrób sobie radio”, którego finał miał miejsce zaraz po ceremonii otwarcia pikniku.

Zadał między innymi kilka pytań panu Wojciechowi Makowskiemu, wieloletniemu dyrektorowi technicznemu Polskiego Radia, na temat cyfryzacji radia w Polsce.

W czerwcowym wydaniu Świata Radio zostaną opisane wyróżnione odbiorniki nagrodzone w konkursie i wybrane nowości radiowe zaprezentowane podczas wystawy, a także wspomniany powyżej wywiad.

Na zdjęciu pokazane są finałowe prace konkursowe; z samej lewej strony widoczny jest Andrzej Cieślak (zwycięzca konkursu), a z prawej prof. Łukasz Turski (miedzy innymi członek komisji konkursowej).

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań