Jubileusz 20-lecia AVT

Wydawnictwo AVT piątek, 8 czerwca 2012
Jubileusz 20-lecia AVT

Wiecznie zapracowana załoga AVT o mało nie przeoczyła faktu, że firmie stuknęło 20 lat. Ci, którym udało się wygospodarować trochę wolnego czasu w sobotę 19 maja, wzięli udział w pikniku zorganizowanym z okazji tego jubileuszu w ośrodku „Ranczo pod Bocianami” koło Warszawy.

W tej mało poważnej imprezie poważnie i odpowiedzialnie zachowali się tylko organizatorzy (Maja Gilewska i Piotr Mówiński), którzy zadbali o fantastyczną, wymarzoną pogodę i parę innych drobiazgów, choć nie ustrzegli się drobnych wpadek, na przykład pozwolili Profesorowi Marciniakowi wygłosić niepoważny wykład. Ale w sumie było chyba nieźle, bo nikt nie zgłosił ani organizatorom, ani zarządowi swoich wyrazów rozczarowania.

Zostały tylko wspomnienia i zdjęcia...

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.