Kariera

.

Wydawnictwo AVT poszukuje osoby do pracy w Dziale Reklamy.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za kompleksową współpracę z klientami obejmującą koordynację prac przy reklamach, artykułach w wydaniach papierowych i promocji w wydaniach internetowych. W części będą to klienci z zagranicy, stąd wymagana jest zdolność do komunikowania się w języku angielskim (rozmowy oraz korespondencja biznesowa).

Oferujemy dobre warunki pracy w zgranym zespole, miłą i przyjazną atmosferę. Gwarantujemy brak monotonii i możliwość rozwoju zawodowego. Zapewniamy długoterminowe perspektywy zatrudnienia.

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które są kreatywne, pomysłowe, zaangażowane w to, co robią i lubią rozmawiać z klientami. Nie stawiamy żadnych wymagań, co do profilu wykształcenia, konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Naszą ofertę kierujemy także do osób, które straciły ciągłość pracy (np. na skutek urlopu wychowawczego) i chciałyby wrócić na rynek.

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca@avt.pl

 

 

Wybór miejsca pracy to wybór przyszłości, w której spędzisz kawał swojego życia.

Czy chciałbyś spędzić kawał swego życia w firmie o niesprecyzowanej strukturze organizacyjnej, pracując na stanowisku z mgliście zarysowanym zakresem obowiązków?

Czy chciałbyś zaczynać dzień pracy bez zatwierdzonego przez szefa planu czynności, zdany na siebie tylko i świadomy ogromu zadań przerastających Twoje możliwości?

Czy chciałbyś, żeby każdy następny dzień pracy był niepodzaangażowane obny do poprzedniego?

Naprawdę chcesz tego?

To chyba nie nadajesz się do pracy w korporacji jako odpowiedzialny element zazębiający się z innymi trybikami dobrze naoliwionej maszyny. Masz wybujałe ego, jesteś indywidualistą, praca myli Ci się z hobby, a życie służbowe z prywatnym. Masz marne szanse, by być dobrym pracownikiem korporacji.

To świetnie się składa, bo z takimi cechami masz za to szanse na błyskotliwą karierę w AVT. Oczywiście, nie wystarczy być twórczym bałaganiarzem (nie mylić z zadufanym ignorantem – persona non grata w AVT), trzeba jeszcze sporo umieć, mieć małą odporność na wiedzę (ciągle się uczyć) i zapamiętać się w pracy.

Struktura etatystyczna w AVT umyślnie nie jest eksponowana , gdyż stawiamy na dominację elastycznej zależności zadaniowej. Podstawowym tworem jest think tank – zespół burzomózgowy formujący się ad hoc do realizacji konkretnego zadania. Każdy może być inicjatorem zwołania zespołu zadaniowego, którego skład nie jest krępowany żadną strukturą i hierarchią służbową. Liczy się tylko zadanie oraz wola działania i myśl uczestników.

Tak pracujemy.

Ci, którym to odpowiada, wiążą się z AVT na długie lata. Wiele osób pracuje 10, 15 lat, a nawet od początku istnienia naszego wydawnictwa, czyli już prawie 20 lat. Ciągle powstają też nowe redakcje, nowe serwisy online, nowe stanowiska pracy. Dużo się dzieje. Jest przestrzeń do rozwoju zawodowego dla młodych (lub zawsze młodych), zdolnych i ambitnych redaktorów, grafików, programistów, handlowców itp.

Oto parę przykładów błyskotliwych karier zawodowych z ostatniego okresu:

Marta Siesicka. 28 lat. W AVT od 2009 roku. Redaktor naczelna rewelacyjnego miesięcznika Czas Na Wnętrze, który wciągu pół roku wybił się na pozycję tytułu wyjątkowego w swoim segmencie prasy.

 

Jakub Tarnowski. 26 lat. W AVT od 2008 roku. Grafik, webdesigner. Autor zachwycającego layoutu misięcznika Czas Na Wnętrze. Autor grafiki kilkunastu serwisów online, m.in. www.ekobudowanie.pl, www.magazyngitarzysta.pl, www.firmymuzyczne.pl, www.elektronikab2b.pl

 

Najbardziej poszukiwani są:

 • specjaliści PR, marketingu i reklam (sprzedaż powierzchni reklamowej)
 • graficy
 • programiści

Zawsze zainteresowani jesteśmy współpracą z autorami do naszych magazynów – specjalistami w poszczególnych obszarach tematycznych.

Aplikacje prosimy przysyłać na adres praca@avt.pl

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.