Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl

O nas

Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku w segmencie czasopism oraz spe­cjalistycznych i popularno-naukowych informatorów poradnikowych dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach (profesjonalistów i hobbystów).

Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym ponad 20 miesięczników, dwumiesięczników i kwartalników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych:
1. Budownictwo i wnętrza,
2. Elektronika i automatyka,
3. Muzyka i dźwięk,
4. Edukacja i hi-tech,
5. Rodzina.

Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników, podzielonych na grupy o specyficznych zainteresowaniach zawodowych lub hobbystycznych (inwestorzy i wykonawcy budynków, elektronicy, gitarzyści, audiofile, fani fotografii itp.). Nasi czytelnicy to osoby o wielkim własnym potencjale konsumenckim, a także mające decydujący wpływ na zakupy w swoich firmach oraz doradzające w zakupach, jak również osoby, cieszące się sławą ekspertów w swoich środowiskach. Każdy z naszych tytułów ma pozycję lidera w swoim segmencie branżowym, dlatego firmy z tego segmentu rynku osiągają świetną skuteczność reklam, zamieszczanych w naszych periodykach. Nasza baza aktualnie aktywnych reklamodawców liczy kilka tysięcy firm.

Wydawnictwo AVT przywiązuje też wielką wagę do tworzenia i rozwoju serwisów internetowych, z których największym obecnie jest portal www.budujemydom.pl. Nasze portfolio liczy 41 serwisów internetowych. Łącznie grupa serwisów AVT ma około czterech milionów unikalnych użytkowników. Nasze serwisy są bardzo popularne w ściśle określonych targetach użytkowników, dlatego cieszą się coraz większym zainteresowaniem firm-reklamodawców. Wpływy z tytułu reklam w serwisach internetowych rosną co rok o kilkadziesiąt procent.

Wydawnictwo AVT działa w strukturze organizacyjnej AVT-Korporacja sp. z o.o., w której funkcjonuje też Dział Handlowy, sprzedający podzespoły, kity i akcesoria dla elektroników. Więcej informacji na www.sklep.avt.pl.

AVT-Korporacja sp. z o.o.
ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa
tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00
avt@avt.pl

NIP: 5270200177
Kapitał zakładowy: 700 000 zł
Numer KRS: 0000035930
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Konto Bankowe Działu Prenumeraty
BGŻ BNP Paribas S.A.  97 1600 1068 0003 0103 0305 5153.

Identyfikacja wizualna

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym 23 miesięczniki i dwumiesięczniki, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.