O nas

Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku w segmencie czasopism oraz spe­cjalistycznych i popularno-naukowych informatorów poradnikowych dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach (profesjonalistów i hobbystów).

Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym ponad 20 miesięczników, dwumiesięczników i kwartalników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych:
1. Budownictwo i wnętrza,
2. Elektronika i automatyka,
3. Muzyka i dźwięk,
4. Edukacja i hi-tech,
5. Rodzina.

Czasopisma AVT czyta ponad 1,5 mln. czytelników o specyficznych zainteresowaniach zawodowych lub hobbystycznych (inwestorzy, wykonawcy budynków, elektronicy, gitarzyści, audiofile, fani fotografii itp.). Nasi czytelnicy to osoby o wielkim własnym potencjale konsumenckim, mające decydujący wpływ na zakupy w swoich firmach, doradzy i eksperci w swoich środowiskach. Każdy z naszych tytułów ma pozycję lidera w swoim segmencie branżowym, dlatego firmy z tego segmentu rynku osiągają świetną skuteczność reklam zamieszczanych w naszych periodykach. Nasza baza aktualnie aktywnych reklamodawców liczy kilka tysięcy firm.

Wydawnictwo AVT przywiązuje wielką wagę do tworzenia i rozwoju serwisów internetowych, z których największym obecnie jest portal www.budujemydom.pl. Nasze portfolio liczy 41 serwisów internetowych. Łącznie grupa serwisów AVT ma ok. 4 mln. unikalnych użytkowników. Nasze serwisy są bardzo popularne w ściśle określonych targetach użytkowników, dlatego cieszą się coraz większym zainteresowaniem reklamodawców. Wpływy z tytułu reklam w serwisach internetowych rosną co rok o kilkadziesiąt procent.

Wydawnictwo AVT działa w strukturze organizacyjnej AVT-Korporacja sp. z o.o., w której funkcjonuje też Sklep AVT, sprzedający podzespoły, kity, akcesoria dla elektroników. Więcej informacji na www.sklep.avt.pl.

AVT-Korporacja sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

NIP: 5270200177
KRS: 0000035930
Kapitał zakładowy: 700 000 zł
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS

Konto bankowe: ING Bank Śląski
18 1050 1012 1000 0024 3173 1013

Kontakty

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.