Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Canon - Poradnik Użytkownika

Canon - Poradnik Użytkownika

Poznaj potencjał swojego aparatu

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

Poradnik użytkownika aparatu Canon EOS to kompletny podręcznik, który poprowadzi Was przez meandry cyfrowej fotografii. Na ponad 200 stronach przystępnym językiem tłumaczymy zasadę działania cyfrowego aparatu oraz wprowadzamy w meandry sztuki fotograficznej.

W obszernych poradnikach podpowiadamy, jak świadomie oraz twórczo wykorzystać cyfrową lustrzankę w rozmaitych sytuacjach fotograficznych. Sporo miejsca, poświęcamy również praktycznej stronie fotografowania. Szczegółowo omawiamy m.in. zasady kompozycji, czy sposoby na udane zdjęcia nocne.

W części sprzętowej publikujemy testy porównawcze dostępnych na rynku obiektywów szerokokątnych i typu zoom, oraz akcesoriów jak lampy błyskowe czy telekonwertery. "Canon EOS - Poradnik użytkownika", to również źródło inspiracji - wszystkim artykułom towarzyszą znakomite zdjęcia wykonane przez najlepszych fotografów z całego świata.

Przejrzyj to wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Aktualności

Drugie wydanie "Canon - Poradnik Użytkownika" podbija rynek

Drugie wydanie "Canon - Poradnik Użytkownika" podbija rynek

Canon - Poradnik Użytkownika wtorek, 2 lutego 2016
Mimo, że drugie wydanie specjalne dla użytkowników lustrzanki Canon jest na rynku zaledwie od kilku tygodni, to ma duże szanse pobić sukces swojego poprzednika. Nowe wydanie na 2016 rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.